KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816556
nr 1581 6556
Svend Arvidsen
(1908-1981), Norge
Oljemålning, Marint motiv. Signerad. Olja på duk, bildmått: 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 71x102 cm
Svend Arvidsen, norsk bildkonstnär född 1908, död 1981.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:40:22
27/11 19:34:59